Meteņus nosvinēja visi kopā.

21. februārī Joņinu bibliotēkā tika svinēti Meteņi.

Šie svētki jau kļuvuši par tradicionālu pasākumu, kas pulcē trīs bibliotēku - Joņinu, Robežnieku, Indras - lasītājus.

Bibliotekāres sagatavoja konkursus, spēles, balvas, lasītāji iepriecināja ar saviem kulinārijas šedevriem un aktīvu līdzdalību.
Viesi no Indras bibliotekāres Romualdas Žurakas vadībā piedāvāja klātesošajiem interesantas viktorīnas un priecēja ar saviem pārsteigumiem – pašu rokām izgatavotiem suvenīriem - lādītēm, magnētiem, dekoratīviem paliktņiem, īstiem amatnieku šedevriem. Visi bija sajūsmā.
Pasākuma saimniece Žanna Juhņeviča pacentās gods godam. Viņa sagatavoja gan gardus cienastus, gan jautrus konkursus, izraisot dalībniekos īstu smieklu vētru.

Viesi no Robežniekiem pārsteidza ar kulinārijas gardumiem – pankūku torti no Zinas Buko, neparastu tiramisu no Ilzes Mančinskas, garšīgām vafelēm no Irēnas Kozindas un kefīra pankūkām no Ingas Babišķo.
Meteņu galveno simbolu – Salmu lelli – izgatavoja Olga Blaževiča. Tas viņai izdevās kā vienmēr lieliski.
Pasākumu fotografēja Staņislavs Piciļevičs. Mēs nevarējām neapsveikt viņu sakarā ar svarīgu notikumu – viņa tēva Staņislava Piciļeviča fotoizstādes „Cilvēks, daba, darbs” atklāšanu Krāslavas muzejā.
Bibliotekāres Žanna Juhņeviča, Romualda Žuraka, Rita Kovaļevska izsaka pateicību visiem dalībniekiem un pagasta pārvaldei par pasākuma atbalstīšanu.

Staņislava Picileviča foto.

Publicēts:http://www.kraslavasvestis.lv/zinas/article/3/metenus-nosvineja-visi-kopa.html

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru