“Būsim pievilcīgas ne tikai iekšēji, bet arī ārēji”


Indras, Joņinu un Robežnieku bibliotekāres saviem lasītājiem organizēja radošu pasākumu “Būsim pievilcīgas ne tikai iekšēji, bet arī ārēji”.

Pasākuma dalībnieki piedalījās dažādās radošās meistarklasēs, kuras vadīja ciemiņi. Indras pagasta bibliotēkas vadītāja Romualda Žuraka visiem parādīja, kā skaisti var noformēt papīra salvetes svētku galda. Romualda arī parādīja kā var eleganti un neparasti sasiet šalles.

Natālija Grabovska pastāstīja un parādīja, kā no lakata var izveidot rozi, krelles un izrotāt savu apģērbu, padarot to pievilcīgu, neparastu un neaizmirstamu.

Zoja Svarinska nodemonstrēja šūšanas meistarklasi. Zoja prezentēja spilventiņus, kas veidoti buferes tehnikā, stāstīja par šūšanas tehniku un rādīja shēmas.

Joņinu bibliotēkas vadītāja Žanna Juhņeviča novadīja jautrus un aizraujošus konkursus pasākuma dalībniekiem.

Radošas meistarklases parādīja arī Inga Babiško un Rita Kovaļevska. Visi klātesošie uzzināja kā pagatavot šokolādes groziņus un strādāt ar speciāliem šokolādes trafaretiem.

Sarmīte Ļuļa dalījās pieredzē, kā gatavot suši un pareizi tos ēst.

Pasākuma noslēguma daļā bija ēdienu degustācija.

Sirsnīgs paldies visiem dalībniekiem par aktivitāti un jauki pavadīto laiku kopā un īpaša pateicība pagasta pašvaldībai par pasākuma atbalstīšanu!

 

Indras, Joņinu, Robežnieku bibliotēku vadītājas.
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru